Mercedes-Benz S-Klasse
350d LANG AMG-LINE 286 PK + BUSINESS CLASS PAKKET | MASSAGE V+A | 3D DISPLAY | BURMESTER | SOFT-CLOSE | PANORAMA | LASER LIGHT
Direct kopen, basisprijs: € 76.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 76.950,-
LEASEPRIJS: € 1.268,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 15.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz S-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 350d LANG AMG-LINE 286 PK + BUSINESS CLASS PAKKET | MASSAGE V+A | 3D DISPLAY | BURMESTER | SOFT-CLOSE | PANORAMA | LASER LIGHT |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 april 2021 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 131.244 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.268,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 76.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-833-HG |
| Motorinhoud: | 2.925 cc |
| Vermogen: | 210 kw / 286 pk |
| Laadvermogen: | 825 kg |
| Gewicht: | 1.940 kg |
| Wielbasis: | 322 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.765 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- metaalkleur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- sluitbekrachtiging
- verwarmde voorruit
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map + hard disk
- audio installatie high end
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- entertainment system
- entertainment system
- head-up display
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- TV-ontvanger
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- achterstoelen verwarmd en geventileerd
- achterstoelen verwarmd en geventileerd
- electronic climate controle
- luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank met massagefunctie
- airco separaat achter
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- comfortstoelen achter
- comfortstoelen achter
- elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- elektrisch verstelb. achterst. met geheugen
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- elektrisch zonnescherm achterruit
- elektrisch zonnescherm achterruit
- elektrisch zonnescherm achterruit
- houtafwerking interieur
- keyless start
- lederen stuurwiel
- sportstuur
- stoel ventilatie achter
- stoel ventilatie voor
- stoel ventilatie voor
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoel(en) met massagefunctie
- voorstoel(en) met massagefunctie
- zonnescherm zijruiten
- zonnescherm zijruiten
- zonnescherm zijruiten
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoekdetectie met correctie
- file assistent
- gordelairbag(s)
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- zijwind assistent
- Overig
- Business Class-pakket
- adaptief demping systeem
- Comfortpakket achter
- luchtvering
- Premium Plus-pakket
- Rear Executive pakket
- stuurwiel verwarmd
- stuurwiel verwarmd
- stuurwiel verwarmd
- Warmtecomfort pakket
- Zonbeschermingspakket